Kolejny senioralny spacer za nami

  • 0

Kolejny senioralny spacer za nami

W ramach projektu „Aktywna Jesień Życia”, odbyło się kolejne spotkanie uczestników, podczas Spaceru po Lubelskich Instytucjach Kultury.

Uczestnicy mogli zwiedzić i posłuchać ofert wybranych instytucji społeczno-kulturalnych Lublina, spacer prowadziła Olga Migurska.

Pierwszą instytucją na naszej mapie była Galeria Labirynt, mieszcząca się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5, gdzie zostaliśmy bardzo miło i fachowo przyjęci.

Następnie uczestnicy skorzystali z możliwości zwiedzenia Centrum Kultury- ul. Peowiaków 12, gdzie również udało nam się porozmawiać z pracownikiem instytucji.

Kolejną instytucją było Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA – ul. Peowiaków 10.

Następnie równie miło spędziliśmy czas w Domu słów – ul. Żmigród 1/ Królewska 17, gdzie zostaliśmy oprowadzeni po fantastycznych pomieszczeniach instytucji.

W dalszej części spaceru uczestnicy mogli na własne oczy zobaczyć Teatr Stary mieszczący się przy ul. Jezuickiej 18 i Piwnicę pod fortuną – ul. Rynek 8.

Kolejnymi i ostatnimi już instytucjami z których działalnością zapoznali się uczestnicy były Warsztaty Kultury – ul. Grodzka 5 i Brama Grodzka- Teatr NN – Grodzka 21.

Ostatnią atrakcją przewidzianą podczas spaceru był wspaniały poczęstunek, podczas którego uczestnicy mogli lepiej się poznać.

DSC_0196~2[1]

Zdjęcia ze spaceru dostępne w zakładce Galeria.

 

 

 


Menu